Juniorki przegrywają w Płocku
kategoria kategoria, dodadany: 15 11 2010 przez Samin

12 listopada.
Juniorki UKS Jedynka Kozienice uległy w spotkaniu II rundy walki o I ligę zawodniczkom Volley Płock 0:3. Rozegrany w Płocku mecz był jednak popisem arbitrów, którzy kilkakrotnie poważnie krzywdzili nasze siatkarki. - Sędziowie z pewnością nam nie sprzyjali. Pięć razy w jednym secie straciłyśmy punkt przez błąd ustawienia, podczas gdy to arbitrzy popełnili błąd w swoich notatkach. Inna sprawa, że wystąpiłyśmy w mocno osłabionym składzie. Niemniej jednak rywalki były od nas lepsze w ataku i w ich drużynie widać było więcej zrozumienia - przyznała Aleksandra Kiełbowicz (na zdjęciu). Nasza zawodniczka potrafiła znaleĹşć też pozytywy w przegranym spotkaniu. - Ważne jest, że kilka dziewczyn, które nie mają okazji zbyt częstych występów, jak Eliza Kryczka czy Małgorzata Kutyła mogły się pokazać na parkiecie - dodała Kiełbowicz.

MUKS Volley Płock - UKS Jedynka Kozienice 3:0 (25-17, 25-10, 25-10)

Zespół Mecze Punkty Sety
1. MUKS VOLLEY Płock 4 8 12-0
2. ÓSEMKA Siedlce 3 6 9-4
3. UKS JEDYNKA Kozienice 4 5 7-11
4. UKS TEMPO Przysucha 2 4 6-4
5. UKS BETA Błonie 4 4 3-12
6 MKS MDK Warszawa 3 3 3-9

Już jutro w lidze kadetek nasze zawodniczki zmierzą się w Pionkach z tamtejszą Betą, a w sobotę we własnej hali podejmą lokalnego rywala, KKS Kozienice.