Turniej w Płocku
kategoria kategoria, dodadany: 06 11 2010 przez Samin

W kategorii czwórek grano w grupach jednego seta do 20 punktów.

Rywalami UKS w grupie były zespoły Wrzosu Międzyborów I, Wrzosu Międzyborów III, OSiR Ĺťyrardów I, Sparty Grodzisk Mazowiecki I, SP 1 Koło (woj. poznańskie), Volley Płock II.

Nasze zawodniczki osiągnęły następujące rezultaty:

UKS - Wrzos I 16:20
UKS - Wrzos III 20:17
UKS - OsiR 19:20
UKS - Sparta 20:10
UKS - SP 1 Koło 20:18
UKS - Volley II 6:20

Ostatecznie UKS zajął 4. miejsce w grupie. Turniej w tej kategorii wygrał zespół Wrzosu I, na drugim miejscu uplasowała się SP 1 przeciwniczki naszego zespołu z grupy, a trzecią pozycję zajęła drużyna Viktorii Lubowidz.
Nasz zespół zaprezentował się bardzo przyzwoicie, widoczny był jednak brak ogrania w turniejach (czynnik finansowy).

UKS: Bernaś Sandra, Kultys Milena, Misztal Aleksandra, Ośka Aleksandra.

W kategorii trójek grano jednego seta do 15 punktów.

Rywalami UKS w grupie były zespoły Viktorii Lubowidz II, SP 23 Płock I, Volley Płock III, Volley Płock IV.

Nasze zawodniczki osiągnęły następujące rezultaty:

UKS - Viktoria II 8:15
UKS - SP 23 I 3:15
UKS - Volley III 8:15
UKS - Volley IV 15:8

Był to pierwszy występ siatkarek UKS w tej kategorii. Dziewczęta prezentowały się nieĹşle, lecz wiele punktów straciły poprzez błędy w zagrywce.

UKS: Chmielewska Wiktoria, Dzik Patrycja, Górnicka Agata, Kręcisz Patrycja.

Dzisiejszy turniej w Płocku był pierwszym od długiego czasu.

11 listopada nasze siatkarki wezmą udział w turnieju dwójek i trójek rozgrywanym w Warszawie, a dzień póĹşniej w turnieju czwórek.

W dniu jutrzejszym we własnej hali juniorki UKS Jedynka zmierzą się w meczu o awans do I ligi z zespołem UKS Beta Błonie. Początek spotkania o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!