Drugie miejsca w Pionkach
kategoria kategoria, dodadany: 19 10 2009 przez Samin

W dn. 19.09.09 r w Pionkach rozegrano turniej " Pionkowskie Antenki". Grano w trzech kat. wiekowych: szkoły ponad gimnazjalne, gimnazja – kadetki i młodziczki. UKS wystawił 2 zespoły: kadetki i młodziczki. Najpierw grano w grupach, a potem 2 pierwsze zespoły grały o miejsce I, a zespoły z 2 miejsc grały o miejsce trzecie.

W kat. kadetek UKS grupie grał z: PG Warka, UKS Nadarzyn wygrywając po 2 - 0 i pokonał 2 - 1UKS Błonie zajmując pierwsze miejsce w grupie. W finale niestety doznał porażki z UKS BETA Pionki 2 - 0 ( 25 - 18, 25 - 21 ).

W zespole UKS „ JEDYNKA ” grały : PAULINA STAŃCZAK, EWELINA KOWALCZYK, ANNA ZMITROWICZ, SANDRA STRZELCZYK, MARLENA SZYLIŃSKA, MARTYNA CENKIEL, MARTYNA RZESZOTEK, KAROLINA ZAGOĹšDZIŃSKA, ALEKSANDRA SEREMAK, KAROLINA KULCZYCKA, ANGELA GRABOWSKA.

W kat. młodziczek UKS „ JEDYNKA ” grał w grupie tylko z UKS BETA II Pionki ponieważ nie dojechał zespół z Szydłowca. Nasz zespół wygrał 2 - 1 ( 13 - 21, 21 - 17, 15 - 9) i w finale spotkał się z pierwszym zespołem z Pionek przegrywając po zacietej walce 1 - 2( 10 - 25, 28 - 26, 13 - 15).

W zespole UKS „ JEDYNKA ” grały: KINGA PAWELEC, ELIZA KRYCZKA, ANNA NIEDZIELSKA, SONIA KOPROWSKA, ANGELIKA MONIAK, MALWINA PIETRZYK, KLAUDIA MAŁEK, ALEKSANDRA KIEŁBOWICZ.