• Miasto Kozienice
  • Enea
Finał KINDER + SPORT
kategoria kategoria, dodadany: 22 05 2021 przez Samin

W dn. 8.05.21 r został rozegrany kolejny turniej „KINDER +SPORT” w kat. dwójek przed  finałami o Mistrzostwo woj. mazowieckiego. Jedne grupy grały godz. 9.00 drugie o 11.00. Grano w grupach, jednego seta do 15 pkt. Zespoły z pierwszych miejsc w grupach grały mecze barażowe o wejście do finału Mazowsza. UKS „Jedynkę”  podobnie jak poprzednio reprezentowały cztery  zespoły. UKS JEDYNKA I : CELUCH ZUZANNA, GABRIELA WOĹšNY. UKS JEDYNKA II: NAWROTEK MAJA, NAWROTEK JULIA, PIEKARSKA ZOFIA,  UKS JEDYNKA III: KULHAWIEC LENA, SZULIK MAJA, UKS JEDYNKA IV: MADAJCZYK BLANKA, MISZTAL AMELIA. UKS JEDYNKA I wygrał wszystkie swoje spotkania w grupie zajmując pierwsze miejsce pokonując Radomkę Radom 3 15 – 4,, UKS Lesznowola 6 15 – 5, METRO Warszawa 5 15 – 1, Radomkę Radom 2 15 – 5 i awansował  do finału. UKS JEDYNKA III wygrał również wszystkie swoje spotkania w grupie zajmując pierwsze miejsce  z UKS Lesznowola 4 15 – 10,  LEGIONOVIA 2 15 – 2,  MOS WOLA Warszawa 15 – 12, MKS OLIMP Mińsk 8 15 – 4  i również awansował do finału. UKS JEDYNKA IV zajął drugie miejsce w swojej grupie, a UKS JEDYNKA II zajął trzecie miejsce w grupie.  Ostatecznie po pierwszym turnieju w swojej dywizji UKS JEDYNKA I : CELUCH ZUZANNA, GABRIELA WOĹšNY była 2, UKS JEDYNKA III: KULHAWIEC LENA, SZULIK MAJA była 8, UKS JEDYNKA IV: MADAJCZYK BLANKA, MISZTAL AMELIA była 27, a UKS JEDYNKA II: NAWROTEK MAJA, NAWROTEK JULIA, PIEKARSKA była 35.W dywizji w której grał UKS wzięło udział 60 zespołów.Turniej finałowy „KINDER +SPORT” o Mistrzostwo woj. mazowieckiego rozegrany został w dniu 22.05. w Warszawie trzy etapowo w którym udział wzięły  zespoły 24 zespoły z pierwszych miejsc z grup eliminacyjnych obu dywizji.  Zostały one podzielone na  sześÄ‡ grup po cztery zespoły. UKS „Jedynkę” reprezentowały dwa  zespoły w kat. dwójek. UKS JEDYNKA I : CELUCH ZUZANNA, GABRIELA WOĹšNY.  UKS JEDYNKA III: KULHAWIEC LENA, SZULIK MAJA, Grano jednego seta do 15. Obydwa nasze zespoły w pierwszym etapie grały w jednej grupie wraz zespołami MKS Mińsk 1 i KRÓTKA Mysiadło I. UKS JEDYNKA I przegrał wszystkie swoje spotkania w grupie zajął ostanie miejsce w grupie. UKS JEDYNKA III przegrał z MKS OLIMP I  Mińsk i  KRÓTKĄ Mysiadło I, a wygrał tylko bratobójczy pojedynek z UKS JEDYNKA I zajmując 3 miejsce w grupie. Ostatecznie oba zespoły nie awansowały do dalszych gier. Pomimo awansu do następnego etapu finału to jednak udział w finale jest sukcesem naszych zawodniczek. Udział w Mistrzostwach woj. mazowieckiego „KINDER + SPORT” był możliwy dzięki środkom otrzymanym od Burmistrza Gminy Kozienice ze złożonej oferty.