Mazowieckie Diamenty 2008
kategoria kategoria, dodadany: 25 04 2021 przez Samin

Mazowiecko Warszawski Związek Piłki Siatkowej prowadzi konsultacje procesu szkolenia pod nazwą "Mazowieckie diamenty 2008" mające na celu przygotowanie kadry Mazowsza rocznika 2008 w kat. młodziczek i młodzików młodszych na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży". Obecnie w dn. 24 - 25,04,21 r odbyła sie w Nowym Dworze Mazowiecki kolejna konsultacja. Udział wzięło 48 zawodniczek z klubów mazowieckich. Z UKS JEDYNKA zostały powołane na obydwie konsultacje dwie zawodniczki: JAŁOSZYŃSKA DOMINIKA i JULIA WOLSZCZAK. Gratulacje. Wyjazd na udział w konsultacjach był możliwy dzięki środkom otrzymanym od Burmistrza Gminy na złożoną ofertę działalności klubu.