• Miasto Kozienice
  • Enea
Kinder + sport
kategoria kategoria, dodadany: 05 12 2019 przez Samin

Nasze zawodniczeki wzieły udział w turnieju rozstawieniowym w kat. czwórek o mistrzostwo woj. mazowieckiego Kinder + sport który zostal rozegrany w dn. 1.12.19 r w Ożarowie. Nasz czwórka w składzie: DOMINIKA JAŁOSZYŃSKA, WERONIKA MAJDAK, JULIA WOLSZCZAK, PAULINA JASTRZęBSKA oraz ANNA KRAKOWIAK zajęły w swojej grupie pierwsze miejsce. Pokonały: PLAS 1 W - wa 25 - 22, MUKS KRÓTKA 2 Mysiadło 25 - 9, AKADEMIA WÓJTOWICZA 25 - 8, POLONEZ 2 Wyszków 25 - 22, LTS 2  Legionowia 25 - 14. Nasze dziewczęta zajęły pierwsze miejsce w grupie i dzięki temu będą brały udział w  Turnieju Noworocznym o Puchar Prezesa Mazowiecko - warszawskiego Związku Piłki Siatkowej, w którym udział bierze 8 najlepszych zespołów z eliminacji. Po turnieju rozstawieniowym zespoły w zależności od zajętego miejsca zespoły zostają podzielone na ligi. Naszym dziewczętom zabrakło 4 małych punków żeby kolejny turniej grać w pierwszej lidze i będą grały w 2 lidze. Lig jest osiem.
 Brawo! Udział w rozgrywach był możliwy dzięki środkom otrzymanym z dotacji Burmistrza Gminy.