• Miasto Kozienice
  • Enea
Kozienice z energią
kategoria kategoria, dodadany: 15 09 2019 przez Samin

Turniej odbył się w dn. 6 – 8.09.2019 r. w hali sportowej w Kozienicach  i odbył się w kategoriach młodziczek. Turniej rozegrany został dzięki środkom otrzymanym z Fundacji ENEA, z oferty złozonej do  Burmistrza Gminy Kozienice i SKOK Kozienice.Udział wzięły  kluby : UKS „JEDYNKA”  Kozienice,  UKS „SPARTA” Grodzisk Mazowiecki, K.S. „SęP” ĹťelechĂłw, UKS Lesznowola, UKS „WRZOS” MiędzyborĂłw, SL SALOS – KALINA Lublin, UKS „BETA” Błonie. Grano w 2 grupach po 4 zespołĂłw każdy z każdym wg przepisĂłw PZPS do dwĂłch wygranych setĂłw, a następnie play – offy. W zespole UKS „Jedynka ” grały:  BUCZEK HANNA, GREGORCZYK KINGA, KOWALCZYK WIKTORIA, MAJDAK WERONIKA, WOLSZCZAK JULIA, KRAKOWIAK ANNA, SZEWCZYK IZABELA,JAŁOSZYŃSKA DOMINIKA. Nasz zespĂłł zajął w grupie trzecie miejsce po fazie play - off grał o miejsce 5 ponownie z zespołem SPARTY II Grodzisk przegrywając 0 - 2 ( 13 - 25, 17 - 25) i ostatecznie zajął 6 miejsce w turnieju. Turniej wygrał SL SALOS - KALINA Lublin pokonując w finale UKS Lesznowola 2 - 0 (25- 12, 25 - 18), miejsce 3 zajął zespĂłł LKS WRZOS MiędzyborĂłw pokonując UKS BETA BŁONIE 2 - 1 ( 13 - 25, 25 - 12, 15 - 8). Kolejność końcowa :1.  SL SALOS – KALINA Lublin2. UKS Lesznowola 3. LKS WRZOS MiedzyborĂłw 4. UKS BETA Błonie 5. UKS SPARTA II Grodzisk 6. UKS JEDYNKA Kozienice 7. KS SęP ĹťelechĂłw 8. UKS SPARTA I Grodzisk. Trenerzy i sędziowie wybrali najlepsze zawodniczki turnieju:MVP turnieju  została AMELIA MACIĄŻEK  - SALOS – KALINA Lublin, najlepszą atakującąÂ  - LENA KWIETNIEWSKA – WRZOS  MiedzyborĂłw, wystawiającąÂ  - EWA JACHIM  - UKS Lesznowola, odbierającą : ZOFIA PIOTROWSKA –BETA BŁONIE. Wybrano rĂłwnież najlepsze zawodniczki w poszczegĂłlnych zespołach: UKS „Jedynka ” Kozienice - JULIA WOLSZCZAK, KS „SęP” ĹťelechĂłw   JOANNA BOGUSZ, LKS „WRZOS” MiedzyborĂłw - HANNA MACIEJAK, UKS „SPARTA I” Grodzisk -  ALICJA JAŁWIECKA,  UKS „ SPARTA II” Grodzisk -  DOMINIKA PASTUSZKO, UKS Lesznowola -  ALEKSANDRA LEBETKIN, UKS „BETA” Błonie -  LENA BERLIŃSKA,  SL „SALOS – KALINA” Lublin - KINGA SKRZYPEK.Pierwsze 3 zespoły otrzymały puchary, medale, dyplomy Pozostałe zespoły otrzymały puchary i dyplomy za udział w turnieju, a najlepsze zawodniczki w poszczegĂłlnych zespołach statuetki.Nagrody wręczali – zastępca Burmistrza Mirosław Pułkowski, V – ce Prezes SKOK Kozienice Grzegorz Przybysz i Członek Zarządu UKS Agnieszka Śmietanka. Zapraszamy do galerii zdjęć z turnieju