Rychnov 2019
kategoria kategoria, dodadany: 16 06 2019 przez Samin

Turniej rozgrywany był w dn. 24 – 26.05.19 r i odbywał się tradycyjnie na powietrzu w Lupenicach, ktĂłrego organizatorem był VKM REMA Rychnov ( Czechy). UKS „Jedynka” Kozienice grał w kategorii młodziczek, w ktĂłrej grało 20 zespołĂłw.  Grano 2 sety w grupach, każdy z każdym zaczynając od 5 pkt, a następnie ponownie w grupach. Nasze zawodniczki w grupie jeden mecz wygrały, jeden zremisowały i poniosły jedną porażkę. Po  rozegraniu grupy grały dodatkowe spotkanie, w ktĂłry niestety poniosły porażkę i w kolejnym dniu grały w grupie o miejsca 9 – 12. Jedno spotkanie wygrały, dwa zremisowały i ostatecznie zajęły 12 miejsce w turnieju. Trzeba zaznaczyć , że w naszym zespole część zawodniczek było o 2 - 3 lata młodsze i doskonale się spisywały w swoim pierwszym turnieju  grając szĂłstkami.

UKS JEDYNKA reprezentowały: KINGA GREGORCZYK, HANNA BUCZEK, KOWALCZYK WIKTORIA, CESARCZYK ALEKSANDRA, BARAN ZUZANNA, JAŁOSZYŃSKA DOMINIKA, JASTRZęBSKA PAULINA, WOLSZCZAK JULIA, KRAKOWIAK ANNA.

Zapraszamy do galerii zdjęć z turnieju.