• Miasto Kozienice
  • Enea
Turniej mini siatkĂłwki w Warszawie
kategoria kategoria, dodadany: 18 11 2010 przez Samin

Turniej w kategorii dwójek rozegrany został w czterech grupach. Mecze toczono do 15 zdobytych punktów. UKS w grupie zmierzył się z zespołami Praskiej 30 IV Warszawa, UKS Plas I Warszawa, UKS Rosario II Lubowidz, UKS Polonez II Wyszków i UKS Ósemka III Pruszków. Nasze siatkarki zajęły 13. miejsce w turnieju.

UKS – Ósemka III Pruszków - 15-3

Nasz zespół zajął 4. miejsce w grupie różnicą małych punktów i grał o miejsca 13-24 z zaliczeniem meczów z grupy.

Wyniki UKS Jedynka w drugiej fazie grupowej:

UKS – Ósemka I Pruszków - 15-5
UKS – Polonez III Wyszków - 15-3

UKS Jedynka zajął I miejsce w grupie i w spotkaniu o miejsce 13. zmierzył się z drużyną SP 42 I Warszawa.

Mecz o 13. miejsce:

UKS – SP 42 I Warszawa - 15-11

----------

Turniej w kategorii trójek rozgrywano w trzech grupach po 6 zespołów. Mecze toczono do 15 zdobytych punktów. Następnie pierwsze 3 zespoły stworzyły grupy półfinałowe, a następnie o konkretne miejsca.

UKS: Wiktoria Chmielewska, Patrycja Dzik, Agata Górnicka, Patrycja Kręcisz.

UKS grał w grupie z UKS Polonez II Warszawa, UKS Ósemką I Pruszków, Praską 30 II Warszawa, UKS Rosario III Lubowidz.

UKS – Spartakus Warszawa - 15-11

Ostatecznie w kategorii dwójek nasze zawodniczki zajęły 13. miejsce na 27 zespołów, a w kategorii trójek 8. pozycję na 18 zespołów.