• Miasto Kozienice
  • Enea
UKS przegrywa na własnym boisku
kategoria kategoria, dodadany: 17 10 2010 przez Samin

W środę, 20 paĹşdziernika w meczu II ligi juniorek zawodniczki UKS Jedynka Kozienice podejmowały we własnej hali zespół Tempo Przysucha. Nasze siatkarki przystępowały do spotkania opromienione zwycięstwem nad Radomką Radom w poprzedniej kolejce.

Pierwszy set rozpoczął się po myśli gospodyń ; kozieniczanki objęły prowadzenie 4:0 i wiele wskazywało na to, że mogą zwyciężyć w premierowej partii. Niestety, seria zepsutych zagrywek i błędy w odbiorze serwisów rywalek doprowadzily do porażki 20:25. Druga odsłona była zdecydowanie bardziej emocjonująca. Przez całego seta walka była bardzo wyrównana, dopiero w końcówce nasze siatkarki wyszły na 4-punktowe prowadzenie, aby ostatecznie triumfować 28:26. Trzecia część meczu przebiegła bez większej historii r11; zawodniczki z Przysuchy pewnie wygrały 25:15. To, że kozieniczanki potrafią grać w siatkówkę, udowodniły w czwartej partii. Nasze zawodniczki nie pozwalały rywalkom na wiele i spokojnie dowiozły do końca prowadzenie, które utrzymywały niemal przez całego seta. Gdy wydawało się, że w tie-breaku UKS może zwyciężyć i dopisać do swojego konta kolejne dwa punkty, znów pojawił się problem z odbiorem. Rywalki skrzętnie wykorzystały tę słabostkę naszych siatkarek i zwyciężyły 15:7.

UKS Jedynka Kozienice ; Tempo Przysucha 2:3 (20-25, 28-26, 15-25, 25-19, 7-15).

UKS: Balcerzak, Rzeszotek, Seremak, Stańczak, Strzelczyk, Zmitrowicz, ZagoĹşdzińska (libero, na zdjęciu) oraz Cenkiel, Kryczka, Kulczycka, Małek, Niedzielska.