UKS lepszy w Radomiu
kategoria kategoria, dodadany: 16 10 2010 przez Samin

17 paĹşdziernika zawodniczki UKS Jedynka Kozienice rozegrały kolejny mecz w lidze juniorek. Tym razem rywalem podopiecznych Zdzisława Krześniaka był zespół Radomki Radom. W ostatecznym rozrachunku lepsze okazały się zawodniczki naszego zespołu, które pokonały radomianki 3:1. Była to pierwsza wygrana naszych siatkarek w lidze juniorek.
- Pierwsze mecze rzadko wychodzą nam tak, jakbyśmy tego chciały. Dzisiaj udało się zmobilizować i wreszcie wygrać. Walka była wyrównana, gdyż zawodniczki Radomki nie chciały oddać zwycięstwa za darmo. Naszym celem był wynik 3:0 i chociaż nie został do końca zrealizowany, to i tak możemy być zadowolone z naszej gry - przyznała Paulina Stańczak (na zdjęciu).

SKF Radomka Radom - UKS Jedynka Kozienice 1:3 (25-14, 22-25, 17-25, 13-25)

UKS: Balcerzak, Niedzielska, Rzeszotek, Seremak, Strzelczyk, Zmitrowicz, ZagoĹşdzińska (libero) oraz Cenkiel, Kiełbowicz, Kryczka, Kulczycka, Stańczak.

Kolejne spotkanie kozieniczanki rozegrają już w środę, 20 paĹşdziernika, a ich rywalkami będzie zespół Tempo Przysucha.