III miejsce w Błoniach
kategoria kategoria, dodadany: 06 12 2009 przez Samin

Bardzo dobrze spisały sie nasze dziewczęta w Mikołajkowym turnieju mini siatkówki rozegranym w dn. 6.12.09 r w Błoniach pod Warszawą w kat. czwórek. UKS reprezentował tylko jeden zespół złożony z dziewcząt klas V. W turnieju grały przedewszystkim dziewczeta z klas VI. Grano na czas po 7 minut, a następnie do 2 kolejnych punktów zdobytych przez zespół wygrywający.

Nasze dziewczeta w składzie: ALEKSANDRA OŚKA, WERONIKA KACPEREK, ALEKSANDRA MISZTAL, MILENA KULTYS wygrały wszystkie mecze w grupie i awansowały do grupy finałowej. Tu niestety wygrały tylko jedno spotkanie, pozostałe przegrywając w końcówkach i w rezultacie zajęły III miejsce małymi punktami.

Był to ich pierwszy występ w tej kategori, ponieważ dziewczęta klas piątych graja trójkami.

Wybierano również najlepsze zawodniczki w poszczególnych zespołach. W zespole UKS została nią: ALEKSANDRA MISZTAL.

Faza grupowa:

UKS „ JEDYNKA – SPARTA II Grodzisk Mazowiecki
17 – 13

UKS „ JEDYNKA – WRZOS I Międzyborów
17 – 13

UKS „ JEDYNKA – BETA II Błonie
13 – 11

Finały:

UKS „ JEDYNKA – BETA I Błonie Mazowiecki
11 – 14

UKS „ JEDYNKA – WRZOS I Międzyborów
13 – 15

UKS „ JEDYNKA – BETA III Błonie
17 – 9

UKS „ JEDYNKA – OS i R I Ĺťyrardów
8 – 13

Turniej wygrał zespół UKS BŁONIE I, drugie miejsce zajął zespół OSiR I Ĺťyrardów.

Zapraszamy do galerii zdjęć z turnieju.