kategoria kategoria, dodadany: 19 11 2008 przez Samin

UKS "Jedynka" - MUKS "VOLLEY" Wołomin

3 - 1(29 - 27, 25 - 21, 18 - 25, 25 - 20)

UKS JEDYNKA : S. Strzelczyk, A. Seremak, A. Zmitrowicz, A. Grabowska, P. Stańczak, M. Rzeszotek
oraz K.Kulczycka, E. Szkup, M. Szylińska, M. Czubak, K. ZagoĹşdzińska ( libero ).

Do połowy I seta trwała wyrównana walka. Niestety błedy naszego zespołu pozwoliły przeciwnikowi na szybkie zdobycie przewagi i zespół z Wołomina objął prowadzenie 21 - 15. W tym momencie nasz zespół poderwał sie do walki i doprowadził do remisu. Rozpoczeła sie gra na przewagi z której zwycięsko wyszły nasze zawodniczki. W drugim secie dobra gra naszego zespołu, ktory wygrywamy do 21. W secie III rozluĹşnienie w naszym zespole i niestety przegrana. Set IV wygrany i zwycięstwo w całym spotkaniu 3 - 1.

W kolejnym meczu II ligi B tym razem na wyjeĹşdzie nasz zespół doznał porażki w Pionkach z UKS " BETA"

UKS "Beta" Pionki- UKS "Jedynka"

3 - 0(25 - 13, 25 - 19, 25 - 18)

Zespół z Pionek był zdecydowanie lepszy. W naszym zespole szwankował odbiór zagrywki. Zdaniem trenera z Pionek jego zespół rozegrał najlepszy mecz w tym sezonie.