• Miasto Kozienice
  • Enea
Antenka 2022
kategoria kategoria, dodadany: 20 03 2022 przez Samin

Turniej piłki siatkowej dziewcząt „ANTENKA 2022” odbył się w dn. 19.03.2022 r. w hali sportowej w Kozienicach. Turniej rozegrany został pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy Kozienice Pana Piotra Kozłowskiego. Udział wzięły  kluby : UKS „JEDYNKA  ”  Kozienice, MKS „OLIMP I , II ” Mińsk Mazowiecki, KKS Kozienice, UKS „BETA” Pionki, UKS JEDYNKA Marki, LTS Legionovia, UKS „OLIMP” Tłuszcz, UKS Lesznowola. Grano w grupach 2 sety zaczynając od 5 pkt.  Następnie zespoły z poszczególnych miejsc w grupach grały o miejsca w turnieju. W finale turnieju spotkał się KKS Kozienice, który wygrał z  UKS JEDYNKA Kozienice 2 – 0 ( 25 – 12, 25 – 20). Trzecie miejsce w turnieju zajął MKS „OLIMP I” Mińsk wygrywając z LTS Legionovia 2 – 0 ( 25 – 17, 27 – 25). Kolejne miejsca zajęły: UKS „OLIMP” Tłuszcz, UKS „ORLĘTA” Raszyn, UKS „BETA” Pionki, UKS „JEDYNKA” Marki , UKS Lesznowola, MKS „OLIMP II” Mińsk. Wybrano również MVP i 3 najlepsze zawodniczki turnieju, które otrzymały pamiątkowe puchary: MVP turnieju: MATYLDA KUSIO  z  KKS Kozienice, Najlepsza atakująca : SUCHERMAN OLIWIA  z KKS Kozienice, Najlepsza wystawiająca : WERONIKA MAJDAK  z  UKS JEDYNKA Kozienice, Najlepsza odbierająca : KAROLINA ŁOKIETEK   z  MKS „OLIMP I” Mińsk. Wybrano również najlepsze zawodniczki w poszczególnych zespołach, które otrzymały pamiątkowe statuetki. Zostały nimi:UKS „Jedynka ” Kozienice  JASTRZĘBSKA  PAULINA, LTS Legionovia         ZOFIA BZIUK,   MKS „OLIMP I” Mińsk Maz. JULIA KOCHUTA,         UKS „ORLĘTA” Raszyn       WIKTORIA RUSZCZZYK,   MKS „OLIMP II” Mińsk Maz. LILA ZŁOTKOWSKA, KKS Kozienice NIKOLA BARAŃSKA,   UKS „JEDYNKA” Marki        MARIA SZUBEŁEK,   UKS „OLIMP” Tłuszcz MICHALINA ROGUSKA,  UKS Lesznowola KATARZYNA DASZKOWSKA,  UKS „ BETA” Pionki KRAKOWIAK  ZUZANNA. Nagrody wręczali Przewodniczący  Rady Miejskiej Pan Rafał Sucherman. V – SKOK ENERGIA Pani Malwina Kulik,  oraz Przewodnicząc Komisji Rwizyjnej  UKS Pani Agnieszka Wolszczak.