ENEA CUP 2021
kategoria kategoria, dodadany: 22 06 2021 przez Samin

W dn.19.06.21 r rozegrany został  turniej „ENEA CUP 2021” zorganizowany przez UKS „JEDYNKA” . Turniej zorganizowany był w celu aktywnego kreowania wizerunku Grupy ENEA, budowania rozpoznawalności marki firmy    i wspierania działań biznesowych W turnieju udział wzięły kluby: KKS Kozienice oraz organizator UKS „JEDYNKA” który  wystawił 2 zespoły. Grano każdy z każdym dwa sety do 25 punktów. Pierwsze miejsce w turnieju zajął KKS który po zaciętym meczu pokonał UKS Jedynka I 2 – 0 ( 25 – 24, 25 – 22). Puchar za pierwsze miejsce oraz dyplomy wręczał przedstawiciel ENEA Pan Krzysztof Bomba. Zaprzaszamy do galerii zdjęć z turnieju.