Świąteczny Turniej mini w Lesznowoli
kategoria kategoria, dodadany: 12 12 2020 przez Samin

W dn. 12.12.20 r został rozegrany Świateczny Turniej mini siatkówki w Lesznowoli w kat. dwójek W turnieju udział wzięło           30 zespołów z 6 klubów. . Grano najpierw grupach jednego seta do 15 pkt, a następnie w zależności od zajętego miejsca zespoły podzielono na grupy o poszczególne miejsca. UKS „Jedynkę” reprezentowały dwa  zespoły. UKS JEDYNKA I : SZULIK MAJA, KULHAWIEC LENA. UKS JEDYNKA II: WOŹNY GABRIELA, MISZTAL AMELIA, MADAJCZYK BLANKA. Nasze zawodniczki spisały sie bardzo dobrze i wygrały wszystkie mecze w grupach i wchodząć do grupy finałowej. UKS JEDYNKA I załął III miejsce, a UKS JEDYNKA II IV miejsce w turnieju. Udział w turnieju był możliwy dzięki środkom otrzymanym na złozoną ofertę od Burmistrza Gminy Kozienice. Udział w turnieju był możliwy dzięki środkom otrzymanym na złozoną ofertę od Burmistrza Gminy Kozienice.