LIGA JUNIOREK
kategoria kategoria, dodadany: 08 12 2020 przez Samin

Zakończyły się rozgrywki II ligi grupy B juniorek o mistrzostwo woj. mazowieckiego. Wnaszej grupie grały: , MUKS „SPARTA II” Warszawa, UKS „ESPERANTO” Warszawa, UKS „ORLĘTA” Raszyn, MUKS RADOMKA II Radom. Nasze dziewczeta grały w składzie: JAŁOSZYŃSKA DOMINIKA, JASTRZĘBSKA PAULINA, MAJDAK WERONIKA, WOLSZCZAK JULIA, KRAKOWIAK ANNA, BARAN ZUZANNA, WÓJCIK AMELIA, ŚMIETANKA NATALIA, WIKTORIA MUSKUS. Zajeliśmy ostatnie miejsce, wygrywając jednego seta, ale w naszzym zespole grały zawodniczki o 3 -4 lata młodsze, ale nawiązywały walkę w poszczególnych spotkaniach ze starszymi zawodniczkami klubów biorących udzaił w rozgrywkach. Udział w rozgrywkach był możliwy dzięki srodkom otrzymanym na złożoną ofertę od Burmistrza Gminy Kozienice.