Turniej ESPERANTO w Warszawie
kategoria kategoria, dodadany: 23 06 2019 przez Samin

Turniej rozgrywany był kat. młodziczek w dn.1.06.19 r zorganizowany przez UKS ESPERANTO Warszawa. Udział wzięły kluby: UKS „JEDYNKA” Kozienice, UKS „ESPERANTO” Warszawa,UKS PRASKA 30, LTS Legionovia, METRO Warszawa.  Grano do dwóch wygranych setów każdy z każdym. Niestety nasz zespół doznał samych porażek, ale w naszym zespole podobnie jak na turnieju w Czechach grały dziewczęta o 2 – 3 lata młodsze od pozostałych uczestniczek turnieju. W każdym zespole wybierano MVP turnieju i w UKS została nią WIKTORIA KOWALCZYK.

UKS „Jedynka ” grał w składzie: BUCZEK HANNA, OLIWIA WODA, ZUZANNA BARAN, DOMINIKA JAŁOSZYŃSKA, PAULINA JASTRZĘBSKA, KRAKOWIAK ANNA, KOWALCZYK WIKTORIA, GREGORCZYK KINGA.

Zapraszamy do galerii zdjęć z turnieju

Wyjazd na turniej był możliwy dzięki środkom otrzymanym ze złożonej oferty na dofinansowanie klubu przez Burmistrza Gminy Kozienice.