PlażĂłwka
kategoria kategoria, dodadany: 16 06 2017 przez Samin

W dn. 9.06.2017 r zawodniczki UKS „JEDYNKA” wzięły udział w turnieju eliminacyjnym o  mistrzostwo woj. Mazowieckiego w siatkówce plażowej w kat. Juniorek. W turnieju wzięły udział tylko dwa kluby z poza Warszawy. Pozostałe pary były z Warszawy i jej okolic.Grano systemem brazylijskim, w którym po przegraniu dwóch spotkań odpadało się z turnieju.

Wystawiliśmy dwa zespoły UKS JEDYNKA I w którym grały PATRYCJA DZIK I MAGDA OCHOCKA, w UKS II grały ADRIANNA LATOS i KAROLINA KUTY.

Pierwszy zespół wygrał pierwszy mecz z parą MOS WOLA/ LTS LEGIONOWIA 2 – 0 ( 21 – 19, 21 – 14 ).

Niestety w drugim meczu nasza para przegrała z parą MOS WOLA 0 – 2 ( 8 – 21, 8 – 21 ) , a następnie z parą MOS WOLA/ SPARTA Warszawa również 0 – 2 ( 18 – 21, 9 – 21 ).

Jedną z przyczyn porażek było to , ze nasza para grała praktycznie bez  odpoczynku mecz po meczu oraz brak doświadczenie w siatkówce plażowej.

Drugi zespół grał z dwa silnymi parami i poniósł dwie porażki  z SPARTĄ Warszawa 0 – 2 ( 4 – 21, 8 – 21 ) oraz ASTORIA PIASECZNO 0 – 2 ( 14 – 21, 15 – 21).

Ostatecznie nasze pary zostały sklasyfikowane pomiędzy 19 – 25 miejscem.

Udział w turnieju był możliwy dzieki środkom otrzymanym ze złożonej  oferty do Burmistrza Gminy, sponsorów oraz środków własnych.

Zobacz galerię zdjęć z turnieju.