• Miasto Kozienice
  • Enea
Turniej rozstawieniowy młodziczek
kategoria kategoria, dodadany: 05 10 2024 przez Samin

Turniej został rozegrany w Kozienicach na hali sportowej przy ul. Glowaczowskiej. Graliśmy w grupie z  MUKS „RADOMKA II” Radom, ASTW WARSZAWA.  UKS „Jedynka ” grał w składzie: WOŹNY GABRIELA, SZULIK MAJA, MISZTAL AMELIA, GUGAŁA MAGDALENA, WOLSZCZAK LENA, KAMIONKA LENA, BEDNAREK KLARA. W pierwszym spotkaniu  z MUKS Radomka II przegraliśmy  0 – 2 ( 17 – 25, 9 – 25 ). Wpierwszym secie gra była wyrównana do 16 pkt, ale póxniej brak odbioru zagrywki i jej zepsute spowodowały że przegraliśmy seta do 16. W drugim secie było podobnie, gdyż się powtórzył się brak odbioru i niestety przegrana. Kolejny spotkanie z ASTW Warszawa porazka 0 – 2 ( 15 – 25,  17 – 25 ), podobnie jak w spotkaniu poprzednim błędy odbioru zagrywki spowodowały , że ponieslismy kolejna porażkę, ale gra już była duzo lepsza. Czekamy teraz na wyniki innych turniejów i okażę się w której lidze zagramy. „Zrealizowano dzięki wsparciu Gminy Kozienice w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych.”