• Miasto Kozienice
  • Enea
Turniej Jedynka Volley Cup
kategoria kategoria, dodadany: 15 09 2024 przez Samin

Turniej rozegrany został w Radzyminie  zorganizowany przez UKS JEDYNKA Marki.. W turnieju udział wzięły kluby podzielone na 3 grupy. Grano w grupach 2 sety do 25 pkt. Graliśmy w grupie z  UKS SASKA Warszawa, UKS JEDYNKA I Marki, UKS VOLLEY Wyszków. Następnie w zależności od zajętego miejsca w grupie grano o miejsca w turnieju. W UKS Jedynka grały; WOLSZCZAK LENA, GUGAŁA MAGDALENA, MISZTAL AMELIA, WOŹNY GABRIELA, BEDNAREK KLARA, KAMIONKA LENA. W naszym zespole grały zawodniczki, które były o 2 lata młodsze od zawodniczek w innch zespołach, Gr. A UKS – SASKA Warszawa  0 – 2 ( 14 – 25, 18 – 25 ). W tym spotkaniu zagrały dobrze, pomimo błędów odbioru i zagrywek. W spotniu z  JEDYNKA I Marki  przegrabnym 0 - 2 ( 23 – 25, 12 – 25) w pierwszym secie prawie cały czas prowadziły, ale trzy błędy odbioru spowodowały , ze go przegraliśmy. Następne przegrane spotkanie z VOLLEY I Wyszków  0 - 2 ( 23 – 25, 18 – 25) podobnie jak z Jedynką marki w przegranym pierwszym secie błędy odbioru w końcówce oraz zepsute zagrywki spowodowały , że go przegraliśmy. Ostatecznie zajęliśmy w grupie ostatnie miejsce i gralismy o miejsce 7 zVOLLEY II Wyszków    który wygralismy 2 – 0 ( 25 – 16, 25 – 11 )Ostatecznie zajęliśmy 7 miejsce w turnieju. Misztal Amelia została wybrana najlepszą zawodniczka w naszym zespole. Pomimo porażek nalezy pochwalić nasze zawodniczki za nawiązanie w walki z zespołami które były starsze. Jest to dobry prognostyk przed rozgrywkami o mistrzostwo woj. mazowieckiego, w których będa brały udział.

„Zrealizowano dzięki wsparciu Gminy Kozienice w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych.”