• Miasto Kozienice
  • Enea
Turniej ANTENKA 2019
kategoria kategoria, dodadany: 27 03 2019 przez Samin

W dn. 22 - 24.03.19 r rozegrany został poraz 16 Miedzynarodowy Turniej w piłce siatkowej dziewcząt o Puchar Burmistrza Gminy Kozienice "ANTENKA". Turniej rozgrywany był w hali sportowej przy ul. Głowaczowskiej. Patronat Honorowy nad turniejem objął Burmistrz Gminy Kozienice Pan PIOTR KOZŁOWSKI. Udział w turnieju wzieły kluby z Czech - VKM REMA Rychnov, SPORT KLUB Nachod, TJ BANIK Rtyne oraz UKS BETA Błonie, UKS ESPERANTO Warszawa, UKS BETA Błonie, UKS GEPARD Wierzbica, UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki, LKS WRZOS Miedzyborów. Najpierw grano w grupach kazdy z każdym, a nastepnie play - offy, a w niedzielę o miejsca. Zwycięzcą turnieju został zespół UKS BETA Błonie, który w finale pokonał pierwszy zespół VKM REMA Rychnov 2 - 0 ( 25 - 16, 25 - 11). W spotkaniu o trzecie miejsce SK Nachod pokonał LKS WRZOS Międzyborów 2 - 0 ( 25 - 16, 25 - 21). Nasz zespół  zaprezentował się niestety słabo i przegrał o miejsce dziewiate z 2 - 0 (25 - 11, 25 - 17) z zespołem TJ BANIK Rtyne. Sędziowie i trenerzy tradycyjnie wybrali MVP turnieju którą została KIELAK JULIA z UKS BETA Błonie oraz najlepszą atakująca turnieju i została nią HAVLENOVA TEREZA z SK Nachod, odbierającą - JUDLOVA KATERINA z REMA I Rychnov, wystawiającą STACHLEWSKA KATARZYNA z UKS BETA Błonie. Trenerzy i sędziowie wybrali również najlepsze zawodniczki w poszczególnych zespołach: VKM REMA I Rychnov - MORAVCOVA KLARA, VKM REMA II Rychnov - MAZUCHOVA PAULINA, UKS SPARTA Grodzisk - BORKOWSKA ANIELA, TJ BANIK Rtyne - PRAGEROVA ANICKA, UKS BETA Błonie - NIDZIŃSKA NATALIA, LKS WRZOS Międzyborów - ZAJĄC JULIA, UKS ESPERANTO Warszawa - WALENDZIK KINGA, SK Nachod - HAVLENOVA TEREZA, UKS GEPARD Wierzbica - CHMIELEWSKA PAULINA, UKS JEDYNKA Kozienice - DOMINIKA JAŁOSZYŃSKA. W zespole UKS JEDYNKA grały najmłodsze zawodniczki turnieju JASTRZęBSKA PAULINA, MAJDAK WERONIKA, JAŁOSZYŃSKA DOMINIKA, które również otrzymały pamiątkowe puchary. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z turnieju.