Turniej "Kozienice 2018"
kategoria kategoria, dodadany: 16 09 2018 przez Samin

W dniach 1 - 2.09. rozegrany został kolejny turniej "KOZIENICE". Turniej mógł się odbyć dzięki wsparciu Burmistrza Gminy Kozienice.Turniej rozgrany został w dwóch kategoriach wiekowych - 2004 ( kadetki) i 2005 i młodsze ( młodziczki). W turnieju udział wzieły: UKS "SPARTA I i II Grodzisk, UKS Lesznowola I i II, LKS "WRZOS" Międzyborów, KS "SęP" Ĺťelechów i gospodarz UKS "JEDYNKA", który wystawi 2 zespoły. Ponieważ na dwa dni przed turniejem wycofały się 4 kluby, grano mecz i rewanż. W kat. kadetek UKS "JEDYNKA" była reprezentowana w składzie: BARAN ZUZANNA, SOJA ALEKSANDRA, ŚMIETANKA NATALIA, MUSKUS WIKTORIA, SEMPKA WIKTORIA, DZIOSA JULIA, MARSZAŁEK JULIA, TOKARCZYK ANNA. W tej kategori nasze dziewczeta zajęły II miejsce ustepując zespołowi z Grodziska małymi punktami. Wybrano MVP turnieju którą została MAJA LESZCZYŃSKA z UKS "SPARTA' Grodzisk oraz najlepszą rozgrywająca - PATRYCJA KAMIŃSKA równiez z UKS "SPARTA" Grodzisk, atakująca ALEKSANDRA SOJA z UKS "JEDYNKA" Kozienice, odbierająca - OLIWIA GOŁęBIOWSKA z LKS "WRZOS" Międzyborów. Wybrano również najlepsze zawodniczki w poszczególnych zespołach: UKS "JEDYNKA" Kozienice - ANNA TOKARCZYK, UKS "SPARTA" Grodzisk - ANNA ZADYKOWICZ, UKS Lesznowola WIKTORIA WOJTYNIAK, LKS "WRZOS" Miedzyborów HANNA WASIAK. W kategorii młodziczek pierwsze miejsce zajął zespół UKS LESZNOWOLA. Nasze dziewczęta zajęły ostatnie miejsce, ale to był ich pierwszy poważny turniej, tym bardziej że niektóre zawodniczki trenują zaledwie od niecałego roku. Tradycynie wybrano również MVP turnieju którą została ALEKSANDRA RESPONDOWSKA Z UKS Lesznowola. Wybrano również najlepszą atakująca , którą została KORONA KLAUDIA z UKS Lesznowola, wystawiającą HANNA BUCZEK z UKS JEDYNKA Kozienice, odbierająca LASKOWSKA OLIWIA z UKS "SPARTA" Grodzisk.  Wybrano również najlepsze zawodniczki w poszczególnych zespołach: UKS "JEDYNKA" Kozienice KLAUDIA PUŁKOWSKA, KS "SęP" Ĺťelechów KRAWCZYK EMILIA, UKS "SPARTA" Grodzisk BOMBIŃSKA JULIA, UKS Lesznowola DUCZEK JULIA. Wszystkie zespoły zapowiadały przyjazd na kolejny turniej. Zapraszam do galerii zdjęć.