Turniej w Rychnov
kategoria kategoria, dodadany: 08 06 2017 przez Samin

W dn. 20 – 21.05.17 r zespół młodziczek UKS wziął udział w Międzynarodowym turnieju piłki siatkowej w Rychnov w Czechach. Turniej odbywał się na powietrzu i grano na kortach.

UKS reprezentowały: Aleksandra Soja, Natalia Śmietanka, Julia Marszałek, Wiktoria Muskus, Julia Dziosa, Zuzanna Baran, Wiktoria Sempka, Julia Pachocka, Anna Tokarczyk.

Grano do dwóch wygranych setów – dopuszczalny był remis. Zwycięzcą był zespół mający lepszy stosunek małych punktów.

W eliminacjach grupowych nasze zawodniczki pokonały LOKOMOTIV TRUTNOV, SK SPANIELKA REPY, VK ZICHLINEK po 2 : 0 i przegrały ze zdobywcą 2 miejsca w turnieju SPORT CLUB NAHOD i ze zdobywcą 3 miejsca w turnieju VKM REMA RYCHNOV po 2 – 0.

Nasz zespół zajął 3 miejsce w grupie i gra o miejsca 9 – 12 i wygrał 2 – 0 z VC KROMERIZ, poniósł porażkę z TJ SOKOL DOLNY UJEZD po zaciętej walce 2 - 0 do 23 i 22. Niestety dało znać zmęczenie turniejem grając o miejsce 11 uległy MKS OLIMP Mińsk Mazowiecki 2 – 0.