• Miasto Kozienice
  • Enea
Kolejna wygrana kadetek
kategoria kategoria, dodadany: 28 10 2013 przez EmilK

Kadetki UKS Jedynka Kozienice zapisały na swoim koncie kolejne zwycięstwo. Tym razem okazały się lepsze od UKS Radomka 4 Radom.

Radomianki stać było jedynie na wygraną w pierwszym secie. Siatkarki z Kozienic prowadziły 9:2 po dobrych zagrywkach Magdy Ochockiej, ale potem popełniły aż 17 błędów własnych. Przy prowadzeniu 23:19 pojawiły się kolejne błędy zagrywki oraz odbioru i ostatecznie UKS Radomka 4 zwyciężył 25:23.

Drugi set miał bardzo podobny przebieg, ale nieco inną końcówkę. Tym razem zawodniczki z Kozienic potrafiły się skoncentrować i wygrać 25:21. W trzecim secie nie było wątpliwości, który zespół jest tego dnia lepszy – UKS Jedynka triumfował 25:18. W czwartej, i jak się póĹşniej okazało ostatniej odsłonie meczu kozieniczanki wygrały 25:21, a w całym meczu 3:1.

Kolejny mecz UKS Jedynka rozegra w niedzielę, 10 listopada w sali sportowej przy ul. Armii Ludowej w Kozienicach. Rywalem kozieniczanek będzie MPKS Zwoleń. Początek o godz. 10.30.

UKS Radomka 4 Radom – UKS Jedynka Kozienice 1:3 (25:23, 21:25, 18:25, 21:25)

UKS Jedynka: Sandra Bernaś, Dominika Jedynak, Patrycja Kręcisz, Milena Kultys, Magda Ochocka, Malwina Pietrzyk oraz Paulina Dziosa i Adrianna Latos.