• Miasto Kozienice
  • Enea
Zwycięstwo w Zwoleniu
kategoria kategoria, dodadany: 06 10 2013 przez EmilK

Kadetki UKS Jedynka Kozienice wróciły ze Zwolenia z tarczą. Po zaciętym boju wygrały z tamtejszym MPKS 3:2 (25:18, 20:25, 23:25, 27:25, 15:7).

Pierwszy set bezsprzecznie należał do naszego zespołu. Zawodniczki UKS kontrolowały przebieg gry, zwyciężając do 18. W drugim i trzecim secie zabrakło nieco zimnej krwi. Słabszy odbiór i zepsute w końcówkach zagrywki pozwoliły zwoleniankom objąć prowadzenie 2:1. W czwartej odsłonie kozieniczanki prowadziły już 23:21, lecz po raz kolejny wkradły się błędy w zagrywce. Po kilku nerwowych chwilach i ataku Mileny Kultys UKS Jedynka zwyciężył jednak 27:25. W tie-breaku nie było już wątpliwości, który zespół był tego dnia lepszy. Kozieniczanki wygrały 15:7, a cały mecz 3:2.

MPKS Zwoleń - UKS Jedynka Kozienice 2:3 (18:25, 25:20, 25:23, 25:27, 7:15)

UKS Jedynka: Sandra Bernaś, Patrycja Dzik, Patrycja Kręcisz, Milena Kultys, Magda Ochocka, Malwina Pietrzyk oraz Paulina Dziosa.