Turniej ENEA CUP
kategoria kategoria, dodadany: 08 12 2020 przez Samin

Turniej rozgrywany był 4.12.20 r na hali sportowej w Kozienicach. Organizatorem turnieju był KKS Kozienice i rozgrywany był w kat. dwójek w trzech kat. wiekowych. Udział w turnieju wzięły kluby: UKS Jedyna Kozienice, UKS BETA Pionki, KKS Kozienice. Grano jednego seta do 25 w kat młodszych, a kat. najstarszej również jednego seta, mecz i rewanż. W kat. najstarszej w UKS grały: JASTRZĘBSKA PAULINA, WERONIKA MAJDAK, które wygrały wszystkie spotkania i zajęły I miejsce. W kat. namodszej UKS wystawił 4 zespoły. W UKS I grały - WOŹNY GABRIELA, KULHAWIEC LENA, UKS II - SZULIK MAJA, CELUCH ZUZANNA, UKS III - NAWROTEK JULIA, NAWROTEK MAJA, PIEKARSKA ZOFIA, UKS IV - MADAJCZYK BLANKA, MISZTAL AMELIA. W tej kat. UKS I zajął II miejsce, UKS II zajął IV miejsce, UKS III zajął V , a UKS IV szóste miejsce na dziesięć zespołów.                                              Zapraszamy do galerii zdjęć.