Rychnov 2018
kategoria kategoria, dodadany: 31 05 2018 przez Samin

W dn. 25 - 27.05. nasze dziewczeta wzięły udzial w najwiekszym w Czechach turnieju piłki piłki siatkowej w miejscowości Rychnov.Grano na powietrzu.Turniej odbywal się w 3 kat. wiekowych - młodziczka, kadetka, juniorka. Grano dwa sety, dopuszczalny był remis, a o zwycięstwie decydował stosunek małych punktów. UKS JEDYNKA wystawił w zespoły w kat. młodziczek w której udział wzięło 20 zespołów. W zepole UKS I grały: ZUZANNA BARAN, WIKTORIA MUSKUS, MARSZAŁEK JULIA, ŚMIETANKA NATALIA, TOKARCZYK ANNA, SEMPKA WIKTORIA i ALEKSANDRA SOJA.Podopieczne Pana Z. Krześniaka spisały się bardzo dobrze zajmując 5 miejsce, przegrywajac tylko z zespołami, które zajeły pierwsze i drugie miejsce w turnieju. W zespole UKS II grały: GREGORCZYK KINGA, KOWALCZYK WIKTORIA, BUCZEK HANNA, ZIEMKA JULIA, SZTYBER ALICJA, WODA OLIWIA, PUŁKOWSKA KLAUDIA i CESRCZYK ALEKSANDRA. Zawodniczki z UKS II pierwszy raz grały szóstkami i zremisowały dwa mecze ze wskazaniem jako zwyciężczynie i zajęły ostatecznie 18 miejsce. Zaparaszamy do galerii zdjęć.