• Miasto Kozienice
  • Enea
V liga młodziczek w kozienicach
kategoria kategoria, dodadany: 16 01 2018 przez Samin

W dn. 7.01.18 r rozegrany został kolejny turniej V ligi młodziczek i ponownie w Kozienicach. Udział wzieły UKS BETA Błonie, PRASKA 30 Warszawa, DęBINA Nieporęt oraz gospodynie UKS JEDYNKA. Nasz zespół grał w składzie: ALEKSANDRA SOJA, NATALIA ŚMIETANKA, WIKTORIA MUSKUS, ANNA TOKARCZYK, JULIA DZIOSA, JULIA MARSZAŁEK, BARAN ZUZANNA, WIKTORIA KOWALCZYK, HANNA BUCZEK. W pierwszym spotkaniu z UKS BETA BŁONIE nasz zespół przegrał 2 - 0 ( 25 - 11, 25 - 22), chociaz miał szansę wygrać drugiego seta gdyby nie zepsute zagrywki w jego końcówce. Kolejne spotkanie DęBINĄ Nieporęt to również niestety porażka 2 - 0 ( 16 - 25, 20 - 25) mając również szansę na wygranie drugiego seta i doprowadzić do tie - breaka.Ostatnie spotkanie z Praska 30 wygramy 2  - 0 (25 - 23, 25 - 16) dość szczęśliwie pierwszego seta, a wygrany  drugi set należał już zdecydowanie dla naszego zespołu. UKS utrzymał się w V lidze.