• Miasto Kozienice
  • Enea
Kadetki przegrywają z MPKS
kategoria kategoria, dodadany: 17 11 2013 przez EmilK

Kadetki UKS Jedynka Kozienice przegrały z MPKS Zwoleń 1:3. Aby realnie myśleć o grze w barażach o awans do I ligi, muszą wygrać dwa pozostałe mecze z KKS Kozienice, a także odprawić z kwitkiem MUKS Mysiadło.

Rozegrany 10 listopada mecz z MPKS rozpoczął się dla kozieniczanek bardzo dobrze. Po pewnej i spokojnej grze w każdym elemencie zwyciężyły 25:17. Jak się okazało, były to miłe złego początki. W drugim secie do stanu 20:20 gra była wyrównana, jednak w końcówce więcej zimnej krwi zachowały siatkarki MPKS. Podobny przebieg miała trzecia odsłona meczu, przegrana 22:25. W ostatnim secie kozieniczanki zagrały bardzo słabo i bezdyskusyjnie uległy 13:25.

W spotkaniu z MPKS nie wystąpiła podstawowa rozgrywająca, Magda Ochocka. Nasza zawodniczka na dwa dni przed meczem doznała przykrej kontuzji, skręcając staw skokowy.

UKS Jedynka – MPKS Zwoleń 1:3 (25:17, 24:26, 22:25, 13:25)

UKS: Sandra Bernaś, Patrycja Dzik, Dominika Jedynak, Patrycja Kręcisz, Milena Kultys, Malwina Pietrzyk oraz Paulina Dziosa i Adrianna Latos.